وبینار رونمایی از میز کار آنلاین سپاروک

وبینار رونمایی از میز کار آنلاین سپاروک

جمله ی معروفی هست که میگه، سعی کن هر روزت بهتر از دیروزت باشه!

چرا بودن سپاروک و آشنایی با میز کار آنلاین اون یه فرصته؟

شرکت بازاريابي شبکه اي سپاروک پخش پايدار زیر مجموعه شرکت تولید کننده جهان صادرات که در اول ارديبهشت ماه 1397 با دريافت پروانه بازاريابي شبکه اي از وزارت محترم صمت وارد فصلي جدید شد. خبر خوب اینه که سپاروک وارد مرحله درخشانی برای اولین بار در زمینه بازرایابی شبکه ای شده، رونمایی میز کار آنلاین سپاروک، ابزاری کسب و کاریه که به جرات میشه گفت نمونه ش ابزار در اختیار هیچ سازمانی نیست و شما با شروع فعالیت در شرکت سپاروک از تمام این ابزارهای میزکار آنلاین به رایگان میتونید استفاده کنید.


اگه فرصت بودن در سپاروک و یادگیری میز کار آنلاین از دست بدم چه اتفاقی میفته؟

اتفاقی خاصی نمی افته، قطعا سالهای بعد هم مثل سالهای قبل طی میشه و چیزی که میبینیم گذران عمر هست اما چطور گذراندن اون مهمه، هر تغییری در زندگی برای رشد و پیشرفت فردی قابل تحسینه، الان این تصمیم با توئه که دوست داری به سمت استقلال مالی و داشتن یک کسب و کار سود ده با پشتوانه یک تولید کننده با سابقه و حمایت اون در مسیر موفقیت قدم بذاری و ادامه بدی!


اگه از الان با سپاروک همراه بشم و از امکاناتش استفاده کنم چی میشه؟

چه افرادی که همین الان در این کسب و کار قانونی و حلال و با چشم انداز روشن در حال لمس دستاوردهای بزرگ مالی و اجتماعی هستند. و قطعا با یادگیری اصول کار و همینطور ابزارهای که شرکت تمام رایگان در اختیارتون قرار میده میتونی امسال رو به سالی پر بار از نظر مالی و اجتماعی تبدیل کنی!


این فرصت رو از دست ندید و در ویینار رونمایی میز کار آنلاین سپاروک شرکت کنید!
تاریخ وبینار: چهار شنبه 11 آبان ماه 1401 ساعت 11:00 ظهر

کافیه روی لینک زیر کلیک کنید و گزینه مهمان رو انتخاب و نام خودتون رو وارد کنید (نیازی به نصب هیچ نرم افزاری نیست)!