چگونه مصرف كننده سپاروك شويم؟

شما ميتوانيد بدون واسطه و مستقيم از توزيع كننده ها محصولات مراقبتي و سلامتي و پوستي را دريافت كنيد كافيه به يكي از مشاورين فروش مراجعه كنيد و براي اين کار ميتوانيد در فضاي مجازي با #separuk ما را دنبال كنيد.


یکی از آرزوهای دیرینه مصرف کنندگان خرید بی واسطه محصولات از منابع تولیدی آن می باشد البته نه فقط به خاطر مسائل کمی نظیر قیمت ویا تاریخ تولید که این موارد نیز حتما مهم است اما بزرگترین دلایل آن را می توان در ارتباط چهره به چهره بین مصرف کننده و تولیدکنندگانی دانست که برایشان همواره نحوه مصرف و رضایت خاطر مصرف کنندگان از اولویت های بالاتری برخوردار بوده است .

سپاروک نیز همچون بسیاری از مصرف کنندگان علاقمند است برای تهیه هر قلم کالای حیاتی خویش با تولیدکننده ای مطمئن و قابل اطمینان ارتباط برقرار نماید تا بهترین کالا را برای بخشهای مختلف خود استفاده نماید . پس چرا نباید این ارتباط بین تولید و مصرف را برای محصولاتی که مستقیما با بهداشت ، سلامتی و زیبائی افزون بخش افراد مختلف جامعه ، برقرار ننماید .

ما شما را به قلب تولید هدایت می کنیم و محصولی با بهترین فرمولاسیون و تولیدی یکنواخت در دوره های طولانی مدت مصرف محصول مواجه می نمائیم . ما شما را به دیداری باورنکردنی از کلیه کارخانجاتمان که با پیشرفته ترین و نوآورانه ترین ماشین آلات و با نظارت و هدایت برترین نیروهای انسانی هوشمند تولید می گردند ودر اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد ، دعوت می نمائیم تا شاهد تحولی نوین در فروش مستقیم محصولات باشید .

بزرگترین نقش آفرینی شرکت سپاروک در گستره بزرگ عرضه محصلات در کشور را می توان در طراحی ، فرمولاسیون ، نظارت بر تامین مواد اولیه ، تولید و عرضه بی واسطه محصولاتی دانست که بر اساس کلیه آمارهای شرکتی از سال 1397 تا کنون کمتر از 0.03 درصد با برگشت محصول مواجه بوده است و این آمار را کسانی که خود با تولید و یا فروش و بهتر از آن مصرف بهترین محصولات مواجه هستند می دانند .

واحد ارتباط با مشتری شرکت با استفاده از ابزارهای نرم افزاری ، کلیه نقطه نظرات و پیشنهادات ثبت شده تمامی مصرف کنندگان را بصورت هفتگی در اتاق فکرهای تخصصی مجموعه منتقل و تا رسیدن به نتیجه پیگیری می نماید .

آرزوی ما دیدار شما مصرف کننده نهائی در تورهای سالیانه بازدید مصرف کنندگان نهائی از کارخانجاتمان می باشد و برایتان جایگاهی ویژه را رزرو می نمائیم .

برای استفاده از محصولات متنوع تولید شده می توانید با همکاران ما در بخش مشاورین محصولی و یا جستجوی شبانه روزی #separuk و یا بهره گیری از فیلم های اطلاعات محصولی موجود در فضای اختصاصی مجازی شرکت و یا سایر فضاهای عمومی نظیر آپارات اقدام نمائید .