درباره سپاروک

هر اندازه زنجيره توليد مستحکم و قابل اتکا باشد زماني مسير توسعه را گذر خواهد کرد که محصولات با کيفيت که يکي از بديهي ترين امور در توليد است را به موقع و در بهترين شرايط بدست مصرف کنندگان واقعي برساند .

گروه صنعتي جهان صادرات که از سال 1365 تاسيس و از سال 1373 با بهره گيري از تخصص و تجربيات مديران موسس ، پا به عرصه بزرگ توليد محصولات گذاشت در طول سال هاي بعد از آن همراه با توليد و عرضه محصولات سلولوزي ، مجموعه هاي توليدي ديگري را نيز در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي خويش که يکي از آنها ايجاد فضاي مناسب براي حضور افراد جوياي کار در شهر نطنز و ديگري توليد محصولاتي منطبق بر معيارهاي بين المللي که کمترين آسيب را به محيط زيست برساند ، راه اندازي نمودند که از جمله مي توان به بخش توليد چاپ در کارخانه جهان چاپ ، محصولات آرايشي و شوينده در سالن هاي متعدد کارخانجات سينابينش ، طراحي و توليد ماشين آلات مورد نياز واحدهاي در حال هميشه توسعه هولدينگ به نام جهان صادرات ماشين ، توليد پوشک بزرگسال که علاوه بر خريد ماشين آلات فوق تخصصي ، Reengineering ماشين هاي خريداري شده و توليد ماشين آلات جديد ، در کارخانجات پارس تيشو ، توليد انواع دستمال کاغذي ، حوله و توالت در کارخانه پرنديس و همچنين توليد محصولات غذايي در کارخانجات امين صدرا ، ايجاد پارک فن آوري اطللاعات و چرخه زنجيره تامين در نزديک ترين نقطه به تهران و بسياري از فعاليت هاي توليدي در ساير مراکز توليد نظير توليد انواع قالب و انواع پت و همچنين مواد اوليه مورد نياز بسته بندي ، اشاره نمود .

داستان تاسيس شرکت بازاريابي شبکه اي سپاروک پخش پايدار در اول ارديبهشت ماه 1397 با دريافت پروانه بازاريابي شبکه اي از وزارت محترم صمت وارد فصلي نوين مي گردد .سپاروک با هدف فروش مستقيم محصولات توليد شده در گروه صنعتي جهان صادرات و بالاخص شرکت مادر خويش سينابينش شکل گرفت . ما بناداشتيم با حذف واسطه هايي که هيچگاه نمي توانند کيفيت ، تخصص در طراحي و توليد يک محصول هم از نظر بسته بندي و هم با بهره گيري از منحصر به فردترين و استانداردترين فرمولاسيون هاي توليدي را به مصرف کنندگان انتقال دهند ، با پرورش کارآفريناني منحصر به فرد و خلاق در اختيار جامعه لايق ايراني قرار دهيم .

شرکت سپاروک با اتکال به پروردگار متعال و پشتوانه بيش از 1200 کارشناس در حوزه مديريت ، طراحي ، تامين و توليد ، انبارش و عرضه محصولات با کيفيت که حاصل بي شک بيش از سه دهه توليد و نوآوري و توليدي ديگر در گروه صنعتي جهان صادرات مي باشد هم اينک در حال اجراي فرآيند توسعه همه جانبه خويش و حضور بر قله هاي رفيع موفقيت است .

ما در طول اين سالهاي پر مخاطره هيچگاه حقوق مصرف کنندگان در داشتن يک محصول با کيفيت همراه با بسته بندي هاي اختصاصي را که ضامن سلامتي تک تک آنان مي باشد فداي صرفا توليد به هر قيمتي نکرده ايم . ما زيستن در کنار مصرف کنندگانمان را بهتر از هر شرايط اقتصادي ديگري مي دانيم .

محصولاتي با برندهاي RAPIDO – HEAVENLY – MAMA- PARASOL- NICE – OBABY – LADY CARE – FLORA – FOREVER – TOPSUN – TAMARIN – ONLY GOODو … ضامن حقانيت گفته هاي ما خواهد بود.