بازاریابی شبکه ای سپاروک پخش پایدار ورود به سرزمین دانش و سلامتی
سپاروک پخش پایدار فروشگاه سپاروک
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
سپاروک بلاگ
دسته بندی ها
بازگشت به سایت
آموزشی
فروش مستقیم
اقتصادی
تکنولوژی
جوانسازی
روابط سازنده
سبک زندگی سالم
سلامتی
محصولات نگهداری مو کسب و کارت را بساز
با تامارین ترشی طبیعی دمنوشت را احساس کن

با تامارین ترشی طبیعی دمنوشت را احساس کن

چای ترش همواره یکی از درمانهای سنتی و پاسخگو در بیماری فشار خون بوده است
مجموع بازدید : 48 زمان مطالعه : 57 ثانیه

خواص درمانی چای ترش :
این گیاه شامل طیف وسیعی از ترکیبات شیمیایی است که دارای خاصیت کاهش دهنده فشار خون (بیمارانی که فشار خون بالایی دارند این چای همیشه توصیه می شود) از بین بردن کلسترول خون (به خصوص زمانی که یک غذای پرچرب خورده اید)، نشاط آوری و رفع خستگی، همچنین دارای خاصیت خنک کننده قوی برای بدن است از این رو برای فصل تابستان گزینه بسیار مناسبی می تواند باشد. این چای میزان تعرق بدن را افزایش داده و دمای داخلی بدن را کاهش می دهد. از دیگر خواص آن می¬توان به از بین بردن اختلالات کبد و تصفیه کننده خون اشاره کرد.
خواص درمانی لیمو :
از جمله خواص لیموترش: افزایش سیستم ایمنی بدن، اثرات ضدعفونی کننده، ضد آنفلونزا و سرماخوردگی، تب بر، تسکین سردردهای معمولی و میگرنی، انرژی زایی، مفرح بخش اشاره کرد .
نعنا دارای طبیعت معتدل و کمی گرم می باشد. از جمله خواص درمانی نعنا می توان به محرک دستگاه و غدد گوارشی، موثر در درمان بیماری های روده، ضد نفخ، ضد اسهال، استفراغ، آرام کننده روده ها، رفع خستگی، رفع ناراحتی های ریوی، ضد تنگی نفس و آسم، ضد سرفه اشاره کرد .
: خواص درمانی سیب
میوه سیب، مقوی و آرامبخش بوده حتی گل، میوه، برگ، دانه و پوست آن نیز دارای خواص بی شماری است. سیب دارای اثرات درمانی و غذایی بالایی بوده، سیب دارای ویتامین ها، آنزیم ها و املاح مفیدی بوده و به عنوان تقویت کننده قلب و اعصاب و گوارش شهرت فراوانی دارد. "مصرف یک سیب در صبح و یک سیب در شب طبیب را دور نگه می دارد." نوشیدن چای حاوی سیب، قبل از خواب نیز باعث خوابی خوش و آرام می شود .