چرا سپاروک

هرگاه کليد واژه فروش مستقيم را مي شنويد ، قطعا اولين نگرشي که در ذهنتان نقش مي بندد مجموعه اي توليدي با حضور هزاران نيروي انساني کارآمد همراه با انبارهاي مکانيزه و صدها ماشين آلات مکانيزه و غيرمکانيزه است که همچون لشگري توانمند ، گوش به فرمان مشترياني است که با هدف تهيه محصولات با کيفيت به صف شده اند تا مبادا از فرصت پيش آمده براي استفاده از بهترين فرمولاسيون و مواد اوليه مبتني بر استانداردهاي خريد و بهترين کيفيت ايجاد شده در اثر يک مديريت هوشمند ، عقب نيافتند . ارکستر سمفونيک سپاروک پخش پايدار ، خود را براي نواختن و خلق هرگونه اثر ماندگار به رهبري مشتريان واقعي خويش آماده نموده است .

بنيان سپاروک پخش پايدار را مسئوليت پذيري در ارائه خدمات ارزشمند و همراهي دائمي درتمامي شرايط ، به مشتريان واقعي خويش ، تشکيل داده است . خانواده بزرگ سپاروک ، آگاهي بخشيدن در انتخاب هر محصول به مشتريان هميشگي خويش جزء لاينفک اصول اعتقادي خويش مي داند .

سپاروک پخش پايدار دليل اصلي حضور خويش در عرصه فروش مستقيم را اعتقاد راسخ به شرکت هاي زيرمجموعه هولدينگ بزرگ صنعتي متشکل از ده ها کارخانه توليدي ، شرکت هاي طراحي ، توليد مواد اوليه و محصول نهايي ، آزمايشگاه هاي وابسته ، انبارش مدرن و صنعتي ، شرکاي تجاري قابل اعتماد و قطعا نيروي انساني و مديران کاريزماتيک و کارآمد که بسياري از زمان خويش را به فراگيري و به کارگيري تکنيک هاي به روز تخصيص داده اند ، مي داند .

سپاروک پخش پايدار توسعه خويش را مبتني بر بهره گيري از تمامي افکار و انديشه هاي اعضاء بزرگ خانواده خود متشکل از هزاران افرادي که به اصل خويش پيوسته اند ، در اتاق فکرهايي براي رفع نيازمنديها و توسعه سازماني مي داند .

سپاروک پخش پايدار شفافيت در معناي واقعي را براي تمام اعضاء خانواده خويش ، وظيفه اي انکارناپذير مي داند .

سپاروک پخش پايدار معتقد است ، قدرت حضور در سپاروک بايد با اطلاعات ، آگاهي و آموزش آغاز و با آموزش ادامه يابد .

سپاروک پخش پايدار ، اطمينان دارد شادابي و نشاط فردي با کارکردن در محيطي سالم توسعه مي يابد .

سپاروک پخش پايدار ، احترام به حقوق همگان چه اعضاء سازماني و خانوادگي خويش و چه ديگر سازمانها را اصل جدايي ناپذير از خويش مي داند

درباره سپاروک

هر اندازه زنجيره توليد مستحکم و قابل اتکا باشد زماني مسير توسعه را گذر خواهد کرد که محصولات با کيفيت که يکي از بديهي ترين امور در توليد است را به موقع و در بهترين شرايط بدست مصرف کنندگان واقعي برساند .
گروه صنعتي جهان صادرات که از سال 1365 تاسيس و از سال 1373 با بهره گيري از تخصص و تجربيات مديران موسس ، پا به عرصه بزرگ توليد محصولات گذاشت در طول سال هاي بعد از آن همراه با توليد و عرضه محصولات سلولوزي ، مجموعه هاي توليدي ديگري را نيز در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي خويش که يکي از آنها ايجاد فضاي مناسب براي حضور افراد جوياي کار در شهر نطنز و ديگري توليد محصولاتي منطبق بر معيارهاي بين المللي که کمترين آسيب را به محيط زيست برساند ، راه اندازي نمودند که از جمله مي توان به بخش توليد چاپ در کارخانه جهان چاپ ، محصولات آرايشي و شوينده در سالن هاي متعدد کارخانجات سينابينش ، طراحي و توليد ماشين آلات مورد نياز واحدهاي در حال هميشه توسعه هولدينگ به نام جهان صادرات ماشين ، توليد پوشک بزرگسال که علاوه بر خريد ماشين آلات فوق تخصصي ، Reengineering ماشين هاي خريداري شده و توليد ماشين آلات جديد ، در کارخانجات پارس تيشو ، توليد انواع دستمال کاغذي ، حوله و توالت در کارخانه پرنديس و همچنين توليد محصولات غذايي در کارخانجات  امين صدرا ، ايجاد پارک فن آوري اطللاعات و چرخه زنجيره تامين در نزديک ترين نقطه به تهران و بسياري از فعاليت هاي توليدي در ساير مراکز توليد نظير توليد انواع قالب و انواع پت و همچنين مواد اوليه مورد نياز بسته بندي ، اشاره نمود .

داستان تاسيس شرکت بازاريابي شبکه اي سپاروک پخش پايدار در اول ارديبهشت ماه 1397 با دريافت پروانه بازاريابي شبکه اي از وزارت محترم صمت وارد فصلي نوين مي گردد .سپاروک با هدف فروش مستقيم محصولات توليد شده در گروه صنعتي جهان صادرات و بالاخص شرکت مادر خويش سينابينش شکل گرفت . ما بناداشتيم با حذف واسطه هايي که هيچگاه نمي توانند کيفيت ، تخصص در طراحي و توليد يک محصول هم از نظر بسته بندي و هم با بهره گيري  از منحصر به فردترين و استانداردترين فرمولاسيون هاي توليدي را به مصرف کنندگان انتقال دهند ،  با پرورش کارآفريناني منحصر به فرد و خلاق در  اختيار جامعه لايق ايراني قرار دهيم .

شرکت سپاروک با اتکال به پروردگار متعال و پشتوانه بيش از 1200 کارشناس در حوزه مديريت ، طراحي ، تامين و توليد ، انبارش و عرضه محصولات با کيفيت که حاصل بي شک بيش از سه دهه توليد و نوآوري و  توليدي ديگر در گروه صنعتي جهان صادرات مي باشد هم اينک در حال اجراي فرآيند توسعه همه جانبه خويش و حضور بر قله هاي رفيع موفقيت است .

ما در طول اين سالهاي پر مخاطره هيچگاه حقوق مصرف کنندگان در داشتن يک محصول با کيفيت همراه با بسته بندي هاي اختصاصي را که ضامن سلامتي تک تک آنان مي باشد فداي صرفا توليد به هر قيمتي نکرده ايم . ما زيستن در کنار مصرف کنندگانمان را بهتر از هر شرايط اقتصادي ديگري مي دانيم .

محصولاتي با برندهاي RAPIDO – HEAVENLY – MAMA- PARASOL- NICE – OBABY  – LADY CARE – FLORA – FOREVER – TOPSUN – TAMARIN – ONLY GOOD

و … ضامن حقانيت گفته هاي ما خواهد بود .